XL-S Medical Fat Binder

Karolina, Dietetyczka
Karolina Zieman
Kierownik Redakcji RankingDiet.pl

Przedstawiamy Ranking Suplementów odchudzających. Wybór najlepszych tabletek na odchudzanie został oparty na Waszych głosach oraz wiedzy ekspertów, którzy doskonale znają temat jakim jest odchudzanie. Prosimy o komentarze i lajki, dzięki czemu nasz ranking będzie jeszcze pełniejszy.

Zanim wybierzesz tabletki na odchudzanie, zapoznaj się z rankingiem – oszczędzaj czas i pieniądze dokonując trafnego wyboru. Dla wszystkich tych, którzy nie tracą wiary w możliwość zrzucenia kilogramów – przygotowaliśmy ranking diet.

Dodatkowo przygotowaliśmy również ranking tabletek na odchudzanie.

Karolina Zieman

  • Ocena ogólna
  • Efekty
  • Korzystność cenowa
  • Dodatkowe korzyści
  • Opinie użytkowników
  • Opinie eksperta
  • Dopasowanie do diety

XL-s Medical Fat Binder to preparat wiążący tłuszcze. W swoim składzie ma również witaminy i błonnik pochodzenia roślinnego – dzięki czemu w sposób naturalny wpływa na pracę naszego układu pokarmowego.
Preparat ten zawiera litraminę – wyciąg z nopalocactusa (opuncji figowej). Składnik ten blokuje wchłanianie tłuszczu z pożywienia, pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Dzięki naturalnym rozwiązaniom XLS- Medical zapewnia zdrowe i zrównoważone odchudzanie. Niestety nie jest to system dopasowany do konkretnej diety…

 


EFEKTY: Pozwala na schudnąć tyle, co dieta 1000 kalorii. Dodatkowo wzmacnia organizm – dzięki zawartości witamin, substancja czynna poza działaniem odchudzającym, pozwala na obniżenie poziomu cukru we krwi.

DODATKOWE KORZYŚCI: Witaminy w składzie, mniejszy apetyt, zmniejszenie poziomu cukru we krwi, naturalny skład.

JAK STOSOWAĆ: 1-3 kapsułek dziennie, stosować bezpośrednio po posiłku.

KOSZT: ok. 82 zł za 60 tabletek.

MINUSY: brak.

SKŁAD: Litramina, kompleks błonnika pochodzenia roślinnego, octan witaminy A, witamina D3, octan witaminy E.

OPINIE O PRODUKCIE:

Maja (23lata, Sosnowiec)
Moja mama „pomysł” na stosowanie tego suplementu przyniosła z pracy. Jej koleżanka była bardzo zachwycona tym preparatem. Kupiłam go i zaczęłam stosować. Podczas jego stosowania czułam się całkiem dobrze, ale nie osiągnęłam efektów, jakie chciałam.
Mimo wszystko poleciłabym ten suplement osobom, które mają zamiar ćwiczyć, stosować dietę i zażywać te tabletki.

Aleksandra (32 lata, Pszczyna)
XLS to preparat, który stosowałam jakiś czas temu. Nie miałam podczas jego stosowania żadnych skutków ubocznych i mogę śmiało napisać, że czułam się bardzo dobrze na nim. Problem jest taki, że nie osiągnęłam wymarzonego efektu i musiałam pomóc sobie dietą.

OPINIA DIETETYKA:

To preparat opierający się na naturalnym rozwiązaniu – wyciągu z opuncji figowej. W składzie preparatu są również witaminy, co jest także plusem. XL-S występuje w różnych wariantach, zatem można go dopasować do swoich potrzeb, co jest także ciekawym rozwiązaniem.

Karolina, Dietetyczka


Oddaj swój głos:


Administrator oświadcza, że informacje zamieszczone w historiach odchudzania, są prywatnymi opiniami użytkowniczek i nie gwaratnują osiągnięcia takich samych wyników w odchudzaniu.


Skomentuj na naszym forum i dodaj opinię:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *