Opiniujemy, rankingujemy, sprawdzamy diety

  • Ocena ogólna
  • Efekty
  • Korzystność cenowa
  • Dodatkowe korzyści
  • Opinie użytkowników
  • Opinie eksperta
  • Dopasowanie do diety

XL-S Medical Fat Binder

XL-s Medical Fat Binder to preparat wiążący tłuszcze. W swoim składzie ma również witaminy i błonnik pochodzenia roślinnego – dzięki czemu w sposób naturalny wpływa na pracę naszego układu pokarmowego.
Preparat ten zawiera litraminę – wyciąg z nopalocactusa (opuncji figowej). Składnik ten blokuje wchłanianie tłuszczu z pożywienia, pomaga obniżyć poziom cukru we krwi. Dzięki naturalnym rozwiązaniom XLS- Medical zapewnia zdrowe i zrównoważone odchudzanie. Niestety nie jest to system dopasowany do konkretnej diety…

 


EFEKTY: Pozwala na schudnąć tyle, co dieta 1000 kalorii. Dodatkowo wzmacnia organizm – dzięki zawartości witamin, substancja czynna poza działaniem odchudzającym, pozwala na obniżenie poziomu cukru we krwi.

DODATKOWE KORZYŚCI: Witaminy w składzie, mniejszy apetyt, zmniejszenie poziomu cukru we krwi, naturalny skład.

JAK STOSOWAĆ: 1-3 kapsułek dziennie, stosować bezpośrednio po posiłku.

KOSZT: ok. 82 zł za 60 tabletek.

MINUSY: brak.

SKŁAD: Litramina, kompleks błonnika pochodzenia roślinnego, octan witaminy A, witamina D3, octan witaminy E.

OPINIE O PRODUKCIE:

Maja (23lata, Sosnowiec)
Moja mama „pomysł” na stosowanie tego suplementu przyniosła z pracy. Jej koleżanka była bardzo zachwycona tym preparatem. Kupiłam go i zaczęłam stosować. Podczas jego stosowania czułam się całkiem dobrze, ale nie osiągnęłam efektów, jakie chciałam.
Mimo wszystko poleciłabym ten suplement osobom, które mają zamiar ćwiczyć, stosować dietę i zażywać te tabletki.

Aleksandra (32 lata, Pszczyna)
XLS to preparat, który stosowałam jakiś czas temu. Nie miałam podczas jego stosowania żadnych skutków ubocznych i mogę śmiało napisać, że czułam się bardzo dobrze na nim. Problem jest taki, że nie osiągnęłam wymarzonego efektu i musiałam pomóc sobie dietą.

OPINIA DIETETYKA:

To preparat opierający się na naturalnym rozwiązaniu – wyciągu z opuncji figowej. W składzie preparatu są również witaminy, co jest także plusem. XL-S występuje w różnych wariantach, zatem można go dopasować do swoich potrzeb, co jest także ciekawym rozwiązaniem.

Karolina, Dietetyczka

Oddaj swój głos:   Administrator oświadcza, że informacje zamieszczone w historiach odchudzania, są prywatnymi opiniami użytkowniczek i nie gwaratnują osiągnięcia takich samych wyników w odchudzaniu.

Skomentuj na naszym forum i dodaj opinię:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Administrator serwisu rankingdiet.pl oświadcza, iż wszystkie opinie użytkowników dotyczące efektów stosowania sprzedawanych w jego ramach programów dietetycznych, nie gwarantują osiągnięcia spadku masy ciała identycznego z zamieszczonymi opisami, oraz nie bierze odpowiedzialności za wszystkie treści publikowane przez użytkowników w ramach serwisu, odnoszące się do jego zawartości merytorycznej.