Meridia

Karolina, Dietetyczka
Karolina Zieman
Kierownik Redakcji RankingDiet.pl

Przedstawiamy Ranking Suplementów odchudzających. Wybór najlepszych tabletek na odchudzanie został oparty na Waszych głosach oraz wiedzy ekspertów, którzy doskonale znają temat jakim jest odchudzanie. Prosimy o komentarze i lajki, dzięki czemu nasz ranking będzie jeszcze pełniejszy.

Zanim wybierzesz tabletki na odchudzanie, zapoznaj się z rankingiem – oszczędzaj czas i pieniądze dokonując trafnego wyboru. Dla wszystkich tych, którzy nie tracą wiary w możliwość zrzucenia kilogramów – przygotowaliśmy ranking diet.

Dodatkowo przygotowaliśmy również ranking tabletek na odchudzanie.

Karolina Zieman

  • Ocena ogólna
  • Efekty
  • Korzystność cenowa
  • Dodatkowe korzyści
  • Opinie użytkowników
  • Opinie eksperta
  • Dopasowanie do diety

Sprzedaż tego preparatu w naszym kraju jest zabroniona od 21 stycznia 2010 roku. Decyzja ta podyktowana była faktem, że jego używanie miało negatywne skutki. Składnikiem Meridi – tzw. substancją czynną jest sibutramina. Związek ten działa podobnie jak amfetamina i powoduje utratę wagi nawet 25 kg w miesiącu! (Co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia).
Meridia jakiś czas temu była bardzo popularna i chętnie sięgały po nią osoby, które chciały zgubić zbędne kilogramy. Po wycofaniu z rynku, dystrybucję przejął czarny rynek – co powinno być czerwonym światłem dla osób, które chcą kupić ten preparat. Należy zatem z rezerwą podejść do sprzedawców, którzy w Internecie oferują „oryginalne” tabletki – Meridia jest przecież nielegalna!

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,9922,title,Zabojcze-tabletki-na-odchudzanie,wid,11929830,wiadomosc.html?ticaid=1120e6&_ticrsn=5

EFEKTY: Zbyt szybka utrata wagi – nawet 25 kg w miesiącu, nie jest to odchudzanie zrównoważone, które z pewnością odbije się na zdrowiu. Dodatkowo warto jeszcze raz nadmienić, że efekty Meridii okupione są skutkami ubocznymi jej stosowania.

SKUTKI UBOCZNE: U pacjentów zaobserwowano następujące skutki uboczne: suchość w ustach, zaparcia, rozdrażnienie, krwotoki, ból brzucha, biegunki, nudności, zaburzenia snu i możliwe uzależnienie.

JAK STOSOWAĆ: lek niedostępny na polskim rynku, jego stosowanie musi odbywać się pod ścisłą kontrolą lekarza.

KOSZT: ok. 200 zł.

MINUSY: Skutki uboczne niebezpieczne dla zdrowia i życia pacjentów.

SKŁAD: Substancja aktywna: sibutramina.

OPINIE O PRODUKCIE:

Jowita (36 lat, Suwałki)

Dziewczyny, trzymajcie się daleko od Meridi! Zażywałam te tabletki ze 4 lata temu i efekt okupiłam bólami brzucha, biegunką i problemami ze snem, które miałam jeszcze długo po zaprzestaniu stosowania. Nie warto poświęcać swojego zdrowia dla sylwetki, tym bardziej, że są preparaty naturalne i efektywne.

Marta (24 lata Płock)

Ja Meridię kupiłam w necie. Wiedziałam, że to preparat, który może powodować wiele skutków ubocznych, ale nie odstraszyło mnie to. Schudłam kilka kilogramów, ale jednocześnie w trakcie stosowania bolała mnie głowa, miałam nudności i dreszcze. Cały czas byłam pobudzona – zupełnie, jakbym wypiła 5 kaw na jeden raz.

OPINIA DIETETYKA:

Meridia jest preparatem zakazanym i niedostępnym na polskim rynku. Stało się tak nie bez przyczyny – wykazano niekorzystny wpływ leku na zdrowie. Ilość skutków ubocznych, niebezpieczny ubytek wagi i kilka innych aspektów stosowania tego preparatu prowadzą do jednego wniosku – NIE STOSOWAĆ!
Karolina, Dietetyczka


Oddaj swój głos:


Administrator oświadcza, że informacje zamieszczone w historiach odchudzania, są prywatnymi opiniami użytkowniczek i nie gwaratnują osiągnięcia takich samych wyników w odchudzaniu.


Skomentuj na naszym forum i dodaj opinię:

2 komentarze

  1. ja wydalam na to ze 2000, schudlam okolo 20kg, ale nabawilam się epilepsji przez uzaleznienie, ten lek zniszczyl moj uklad nerwowy , nie polecam !!

  2. ja schudłam 36 kg w 3 miesiące,tylko w pierwszym tygodni schudłam 10 kg.Co prawda w pół roku nastąpił efekt jojo i to z dużym dodatkiem.Ja nie specjalnie odczuwałam jakieś skutki uboczne,może tylko suchość w buzi.Minęło 7 lat i znowu je wezmę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *