Alli

Karolina, Dietetyczka
Karolina Zieman
Kierownik Redakcji RankingDiet.pl

Przedstawiamy Ranking Suplementów odchudzających. Wybór najlepszych tabletek na odchudzanie został oparty na Waszych głosach oraz wiedzy ekspertów, którzy doskonale znają temat jakim jest odchudzanie. Prosimy o komentarze i lajki, dzięki czemu nasz ranking będzie jeszcze pełniejszy.

Zanim wybierzesz tabletki na odchudzanie, zapoznaj się z rankingiem – oszczędzaj czas i pieniądze dokonując trafnego wyboru. Dla wszystkich tych, którzy nie tracą wiary w możliwość zrzucenia kilogramów – przygotowaliśmy ranking diet.

Dodatkowo przygotowaliśmy również ranking tabletek na odchudzanie.

Karolina Zieman

  • Ocena ogólna
  • Efekty
  • Korzystność cenowa
  • Dodatkowe korzyści
  • Opinie użytkowników
  • Opinie eksperta
  • Dopasowanie do diety

Alli to środek, który ma zmniejszyć masę ciała u osób z nadwagą, których wskaźnik BMI wynosi powyżej 28. Jest to środek, którego stosowanie wymaga przestrzegania niskokalorycznej diety – charakteryzującej się niską zawartością tłuszczu.

Suplement ten swoją premierę miał w 2009 roku i bardzo szybko stał się popularny, okrzyknięto go nawet cudownym lekiem. Jego działanie opiera się przede wszystkim na blokowaniu procesu wchłaniania tłuszczu w jelitach.

Alli jest suplementem niedostępnym na polskim rynku. Przeprowadzone badania wykazały, że może on uszkadzać wątrobę i nerki.

źródło: http://kobieta.wp.pl/kat,26377,title,Popularny-lek-na-odchudzanie-moze-uszkadzac-watrobe,wid,15179888,wiadomosc.html

EFEKTY: miesięczna kuracja suplementem daje efekty porównywalne z: dietą 1000 kalorii.

JAK STOSOWAĆ: Dawkowanie tego specyfiku wymaga samodyscypliny oraz uważania na to, co się je i wygląda następująco: jedna kapsułka trzy razy dziennie po posiłku. Jeśli posiłek nie zawiera tłuszczu dawkę pomija się. Podczas stosowania ALLI konieczne jest przejście na dietę niskokaloryczną, w której ok. 30% kalorii pochodzi z tłuszczów.

MINUSY: podczas kuracji tym preparatem należy dbać o dietę, suplementować witaminy, które są wydalane z organizmu przez jego działanie oraz pomyśleć o dodatkowej metodzie antykoncepcyjnej – gdyż możliwość wystąpienia ciężkiej biegunki może osłabić działanie doustnych środków antykoncepcyjnych.

SKUTKI UBOCZNE: Substancją aktywną w ALLI jest orlistat, który może powodować: tłuszczowe plamienie, gazy z wydzieliną, tłuszczowe stolce, parcie na stolec, biegunki, wzdęcia, a czasami krwawienie z odbytu.

KOSZT: 115 zł za 84 kapsułki.

MINUSY: skutki uboczne, konieczność stosowania odpowiedniej diety oraz suplementowania witamin.

SKŁAD: Substancją czynną jest tutaj orlistat.

OPINIE O PRODUKCIE:

Mariola (34 lata, Opole)
Z Alli odchudzałam się dwa albo trzy lata temu. Było to dość dziwne przeżycie – schudłam, ale było to okupione dolegliwościami żołądkowo – jelitowymi. Rzeczywiście dosłownie wydalałam tłuszcz i bolał mnie brzuch, ale efekt był! Dopiero niedawno dowiedziałam się o tym, jaki wpływ na organizm mają te kapsułki i mówiąc szczerze trochę się tym przejęłam.
Barbara (28 lat, Sopot)
Na swój ślub i wesele odchudzałam się z Alli i … nigdy więcej! Byłam tak nastawiona na efekt, że przeżyłam tłuste wypróżnianie się, bóle brzucha i cały czas źle się czułam. Powiem szczerze, że efekt był mizerny i do tego okupiony ogromnym wysiłkiem. Na weselu również nie czułam się rewelacyjnie, co niestety widać na zdjęciach. Gdy następnym razem będę chciała szybko schudnąć postawię na coś innego!

OPINIA DIETETYKA:

Sam fakt, że preparat nie jest już dostępny na rynku powinien zapalić czerwone światło użytkownikom, którzy chcą go kupić i stosować. Efekt, jaki kapsułki te gwarantują jest niewspółmierny do ilości skutków ubocznych, z jakimi wiąże się stosowanie. Warto zastanowić się nad innym preparatem.


Oddaj swój głos:


Administrator oświadcza, że informacje zamieszczone w historiach odchudzania, są prywatnymi opiniami użytkowniczek i nie gwaratnują osiągnięcia takich samych wyników w odchudzaniu.


Skomentuj na naszym forum i dodaj opinię:

Jeden komentarz

  1. Ja go widziałam wczoraj w galerii mokotów w superpharm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *